اخبار سیاسی

معاون گردشگری کشور در مجمع عمومی مؤسس جامعه حرفه ای هتل داران خراسان رضوی: یکپارچگی صنعت گردشگری را در دولت تدبیر و امید دنبال می کنیم

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از ابتدای دولت آقای روحانی موضوع یکپارچگی صنعت گردشگری را به عنوان یک سیاست در این حوزه دنبال می کنیم .

20 اردیبهشت 1398

دمیرتاش عضو افتخاری انجمن قلم آلمان شد

انجمن قلم آلمان صلاح الدین دمیرتاش، نویسنده و از رهبران حزب دموکراتیک خلق ترکیه را که از دو سال پیش در زندان به سر می برد، به عضویت افتخاری خود در آورد.

12 اردیبهشت 1398

مافیای سیگار توتون کاران را زمین گیر کرد، هزاران فرصت شغلی دود شد

خبرنگاران، گروه استان ها- زهرا بهرامی: کشت توتون در گلستان با بیش از هشت دهه قدمت، 70 درصد از 9 هزار تن فراوری سالانه کشور را به خود اختصاص داده اما در سال های اخیر قرارداد کشت با کشاورزان به شدت کاهش یافته است.

26 فروردین 1398

همایش آنالیز نحوه همکاری ایران با سازمان اروپایی پژوهش های هسته ای

ایسنا نوشت: همایش آنالیز نحوه همکاری با سرن (سازمان اروپایی پژوهش های هسته ای)، با حضور دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر Martin Gastal معاون سرن در امور کشورهای خاورمیانه، روز پنجشنبه اول آذرماه به میزبانی دانشگاه صنعتی...

23 فروردین 1398

سهم ایران از بازار جهانی زعفران پایین است، شروع همکاری با فائو

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حسین شیرزاد، مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، پیرامون همکاری های اخیر، فیمابین سازمان مرکزی تعاون روستایی با فائو در خصوص زنجیره ارزش زعفران گفت: پیرو اعلام آمادگی دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی...

23 بهمن 1397

احمدزاده: تنها با برزیل فاصله داریم، می خواهیم خواسته هایمان را به وزیر ورزش بگوییم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران می گوید این تیم پتانسل قهرمانی در مسابقات جهانی را دارد.

5 بهمن 1397

ترامپ: مشتاق روابط عالی با ایران هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ان، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا حین ورود به مقر سازمان ملل در نیویورک ادعا کرد: ایران چاره ای جز مذاکره ندارد. ایران هیچ گزینه ای ندارند مگر اینکه سیاست های خود را تغییر دهند.

4 بهمن 1397

یک بانک اسپانسر ایران &ndash برزیل

شاید تا سرانجام سال جاری بازی دوستانه ایران - برزیل تکرار گردد. مسابقه ای که معلوم نیست با حضور کی روش باشد یا نه هر چند کارلوس معتقد است بازی با تیم های بزرگ به درد نمی خورد.

27 دی 1397

ماکرون قهرمان زمین می گردد

در دومین کنفرانس یک سیاره که 26 سپتامبر در نیویورک برگزار خواهد شد، رئیس جمهوری فرانسه نشان قهرمان زمین و قهرمان آب و هوا را دریافت خواهد نمود.

23 دی 1397

برهم کنش دو پاکرو؛ مترو و دوچرخه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از کوشش این سازمان برای نیل به ساختار یکپارچه حمل و نقل با جانمایی ایستگاه های دوچرخه در دل ایستگاه های مترو اطلاع داد.

17 دی 1397

بهورزان؛ عاملان توسعه عدالت در حوزه سلامت

به گزارش خبرنگاران، دکتر هاشمی در این پیغام با بیان این که طی 4 سال گذشته فقط بیش از سه هزار خانه بهداشت احداث گردیده، یاد آور گردیده است: امروز تمام افراد تحت پوشش خانههای بهداشت از خدمات پزشکان و بهورزان استفاده میکنند.

7 آذر 1397

کردستان ظرفیت فراوری 3 میلیون تن گندم را دارد

به گزارش خبرنگاران، بهمن مرادنیا ظهر امروز در جشن شکرگزاری گندم (خرمانان) گفت: استان کردستان با وجود منابع غنی و ظرفیت و پتانسیل های بالایی که دارد و همچنین وجود خاک حاصلخیز، اقلیم آب و هوایی مناسب و منابع آبی سرشار می تواند به قطب اصلی فراوری گندم کشور...

4 آذر 1397

شناسنامه دار شدن بیش از یک میلیون درخت در تهران

به گزارش خبرنگاران، علی محمد مختاری ضمن بیان اینکه شناسنامه دار کردن درختان تهران گام موثری در حفاظت از آنها برای نسل های آینده است گفت: براساس لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها مصوب سال 59 شورای انقلاب اسلامی و مصوبه یکصد و چهلمین جلسه شورای...

26 آبان 1397

محمودی: مسائل سیاسی مدیران وزارت کار از مسائل کاری پیشی گرفته است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مسائل آموزشی باید از مسائل سیاسی دور نگهداشته گردد. . از پتانسیل نیروی جوان در کشور استفاده هدفمند انجام نمی گردد.

2 مهر 1397

عدم افزایش ظرفیت پزشکی کنکور 97

دکتر باقر لاریجانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: سعی کردیم که ظرفیت های گروه پزشکی در کل دانشگاه های علوم پزشکی در حدود ظرفیت های سال قبل باشد و شرایط دانشگاه ها نیز تغییری نداشته باشد.

24 مرداد 1397