اخبار سیاسی

یک مقام اتحادیه اروپا: تا زمان پایبندی ایران، به توافق هسته ای پایبندیم

یک مقام اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه اطلاعیه های جدید ایران به منزله نقض یا خروج از توافق هسته ای نیست، گفت: بازرسی ها و نه بیانیه ها مشخص کننده گام بعدی درخصوص ایران هستند.

28 تیر 1398

ارزش محصولات معدنی به 20 میلیارد دلار در سال می رسد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر حرکت جهشی در بخش معدن و صنایع معدنی گفت: ارزش محصولات معدنی دست کم سالانه 20 میلیارد دلار است که رقم کمی نیست، از سوی دیگر اگر امکان تولید این محصولات در داخل را نداشتیم، باید واردات انجام می دادیم که شرایطش وجود نداشت.

27 تیر 1398

دانشگاه پیغام نور واحدهای خود را ساماندهی می نماید

رئیس دانشگاه پیغام نور گفت: دراین دانشگاه مقوله ای به عنوان تجمیع وجود ندارد اما طبق سیاست وزارت علوم واحد های دانشگاهی ما ساماندهی می شوند.

27 تیر 1398

ابتکار: زنان 75 درصد صنایع دستی ایران را تولید می کنند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: زنان 75 درصد صنایع دستی ایران و همچنین 40 درصد فرآورده های کشاورزی را تولید می کنند.

25 تیر 1398

فروش فوق العاده برای عرضه کالاهای اساسی در ماه رمضان

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه نگرانی و توجه رئیس جمهور به بازار با توجه به اختصاص ارز 4200 تومانی برای واردات کالاهای اساسی به حق است، گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران، مقرر شد مایحتاج اصلی ماه مبارک رمضان به وسیله فروش فوق العاده در اختیار...

24 تیر 1398

کوشش هند برای تمدید معافیت خرید نفت از ایران

دهلی نو - خبرنگاران -سوشما سواراج وزیر امور خارجه هند در تماس تلفنی با مایک پمپئو همتای آمریکایی خود بااشاره به وضعیت مالی وسیاسی این کشور خواهان تمدید معافیت این کشور برای خرید نفت از ایران شده است.

24 تیر 1398

تاکید بر تقویت همکاری های ایران و عمان در زمینه های مختلف

در دیدار دبیرکل وزارت خارجه عمان با قائم مقام وزیر خارجه ایران بر تقویت همکاری ها بین دو کشور در همه زمینه ها تاکید شد.

18 تیر 1398

حال ارتباطات در پل دختر خوب است

تهران-خبرنگاران- مرکز مخابرات پل دختر در حریم رودخانه ساخته شده بود. سیل در اولین قدم هایش، ساختمان این مرکز را خراب کرد و تمام ارتباطات روستایی از بین رفت. الان تمام سایت های همراه اول وصل شده، سه سایت اینترنت روستایی و یک سایت ایرانسل قطع هستند که به...

17 تیر 1398

مرکل از امکان تمدید مهلت برگزیت تا سال 2020 خبر داد

تهران - خبرنگاران - خبرگزاری آلمان روز چهارشنبه با اشاره به سخنان صدراعظم آلمان، تمدید مهلت انگلیس برای تصمیم گیری در خصوص خروج از اتحادیه اروپا تا انتها سال 2019میلادی را ممکن دانست.

14 تیر 1398

سخنرانی مایک پنس در شورای امنیت درباره ونزوئلا

معاون رئیس جمهور آمریکا میخواهد هفته آینده در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ونزوئلا سخنرانی کند.

12 تیر 1398

قیمت پایه پرسپولیس و استقلال برای واگذاری اعلام شد

در حالی که چندی پیش رقم 500میلیارد تومانی اعلامی توسط روابط عمومی وزارت ورزش برای هریک از سرخابی ها تکذیب شد، به تازگی رئیس سازمان خصوصی سازی این رقم را به عنوان قیمت پایه برای هر یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس تأیید نموده است.

10 تیر 1398

ظریف: بی پروایی آمریکا نشان دهنده هراس یک امپراطوری رو به زوال است

وزیر امور خارجه ایران تاکید نمود: آمریکا بزرگترین منبع بی ثباتی در خاورمیانه است.

8 تیر 1398

افزایش 15 درصدی ضریب آمادگی در همه بخش های حمل ونقل در نوروز 98

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال جاری ضریب آمادگی و کمیتی عرضه شده نسبت به سال گذشته در همه بخش ها حداقل حدود 15 درصد افزایش داشته و به طور طبیعی پیش بینی مان این است که مقدار سفر نیز نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد.

6 تیر 1398

جمهوری چک 12 بالگرد نظامی از آمریکا می خرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جیکوب لاندووسکی (Jakub Landovsky) معاون وزیر دفاع جمهوری چک امروز شنبه بیان کرد که کشورش میخواهد 12 فروند بالگرد نظامی از آمریکا خریداری کند.

6 تیر 1398

تیراندازی دوم در کرایست چرچ نیوزیلند

تهران - خبرنگاران - ساعتی پس از تیراندازی در مسجدی در شهر کرایست چرچ نیوزیلند، رسانه ها از کشته شدن تعداد زیادی در این حادثه و همچنین تیراندازی در مسجدی دیگر در این شهر خبر دادند.

6 تیر 1398

دستور ونزوئلا به دیپلمات های آمریکایی برای ترک کاراکاس

ونزوئلا به دیپلمات های آمریکایی دستور داده است تا ظرف مدت 72 ساعت خاک این کشور را ترک نمایند.

5 تیر 1398

هاشمی: جلوی تخریب 411 باغ را گرفتیم

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه جلوی تخریب 411 باغ گرفته شد، در مورد مصوبه شورا پیرامون وضعیت 62 باغ گفت: در مورد این موضوع کم لطفی شده است.

5 تیر 1398

رایزنی حقوقی ایران و روسیه برای مقابله با تحریم ها

نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و روسیه در نخستین دور از رایزنی های حقوقی خود راهکارهای حقوقی برای مقابله با تحریم های یک جانبه را آنالیز کردند.

3 تیر 1398

مهر تایید کمیسیون برنامه و بودجه بر اعتبارات پیشنهادی شهرداری

خبرنگاران آنلاین:رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تایید بودجه پیشنهادی شهرداری در حوزه سازمان ها و شرکت ها برای سال 98 خبر داد.

2 تیر 1398

بحران سیاسی گریبان نخست وزیر جوان را گرفت

رئیس هیات خزانه داری دولت جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در اعتراض به نقش احتاقتصادی دولت در فساد اقتصادی شرکت مهندسی اس ان سی-لاوالین از سمت خود استعفا داد.

2 تیر 1398
تعداد: (43)