اخبار اقتصادی

یک مقام اتحادیه اروپا: تا زمان پایبندی ایران، به توافق هسته ای پایبندیم

یک مقام اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه اطلاعیه های جدید ایران به منزله نقض یا خروج از توافق هسته ای نیست، گفت: بازرسی ها و نه بیانیه ها مشخص کننده گام بعدی درخصوص ایران هستند.

28 تیر 1398

ارزش محصولات معدنی به 20 میلیارد دلار در سال می رسد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر حرکت جهشی در بخش معدن و صنایع معدنی گفت: ارزش محصولات معدنی دست کم سالانه 20 میلیارد دلار است که رقم کمی نیست، از سوی دیگر اگر امکان تولید این محصولات در داخل را نداشتیم، باید واردات انجام می دادیم که شرایطش وجود نداشت.

27 تیر 1398

ابتکار: زنان 75 درصد صنایع دستی ایران را تولید می کنند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: زنان 75 درصد صنایع دستی ایران و همچنین 40 درصد فرآورده های کشاورزی را تولید می کنند.

25 تیر 1398

فروش فوق العاده برای عرضه کالاهای اساسی در ماه رمضان

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه نگرانی و توجه رئیس جمهور به بازار با توجه به اختصاص ارز 4200 تومانی برای واردات کالاهای اساسی به حق است، گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران، مقرر شد مایحتاج اصلی ماه مبارک رمضان به وسیله فروش فوق العاده در اختیار...

24 تیر 1398

کوشش هند برای تمدید معافیت خرید نفت از ایران

دهلی نو - خبرنگاران -سوشما سواراج وزیر امور خارجه هند در تماس تلفنی با مایک پمپئو همتای آمریکایی خود بااشاره به وضعیت مالی وسیاسی این کشور خواهان تمدید معافیت این کشور برای خرید نفت از ایران شده است.

24 تیر 1398

معلم کارآفرین مدیرکل امور زنان وزارت آموزش و پرورش شد

تهران-خبرنگاران-حدود ده سال قبل هنوز کارش معلمی بود. در یک مقطعی کارآفرینی را شروع کرد. کاری که اگر فعالیتش را در آن ادامه می داد الان صاحب برند بود، اما از یک جایی به بعد تصمیم گرفت دوباره در آموزش و پرورش مشغول به کار گردد، این بار در سمتی تاثیرگذارتر...

21 تیر 1398

تاکید بر تقویت همکاری های ایران و عمان در زمینه های مختلف

در دیدار دبیرکل وزارت خارجه عمان با قائم مقام وزیر خارجه ایران بر تقویت همکاری ها بین دو کشور در همه زمینه ها تاکید شد.

18 تیر 1398

آنکارا: در پی تمدید معافیت از تحریم های نفتی ایران هستیم

سخنگوی رئیس جمهور ترکیه از کوشش ها جهت کسب مجدد معافیت از تحریم های نفتی ایران از سوی واشنگتن اطلاع داد.

17 تیر 1398

حال ارتباطات در پل دختر خوب است

تهران-خبرنگاران- مرکز مخابرات پل دختر در حریم رودخانه ساخته شده بود. سیل در اولین قدم هایش، ساختمان این مرکز را خراب کرد و تمام ارتباطات روستایی از بین رفت. الان تمام سایت های همراه اول وصل شده، سه سایت اینترنت روستایی و یک سایت ایرانسل قطع هستند که به...

17 تیر 1398

سخنرانی مایک پنس در شورای امنیت درباره ونزوئلا

معاون رئیس جمهور آمریکا میخواهد هفته آینده در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ونزوئلا سخنرانی کند.

12 تیر 1398

قیمت پایه پرسپولیس و استقلال برای واگذاری اعلام شد

در حالی که چندی پیش رقم 500میلیارد تومانی اعلامی توسط روابط عمومی وزارت ورزش برای هریک از سرخابی ها تکذیب شد، به تازگی رئیس سازمان خصوصی سازی این رقم را به عنوان قیمت پایه برای هر یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس تأیید نموده است.

10 تیر 1398

علی پروین: تحریم صداوسیما بی معنی است، عاشق سریال های ایرانی و برنامه گلزار و علیخانی هستم

علی پروین با رد شایعات منتشرشده گفت که تحریم صداوسیما بی معنی است.

7 تیر 1398

سال 97 ، گزارش آماری دفتر موسیقی

دفتر موسیقی وزارت ارشاد با انتشار گزارش آماری مجوزهای صادر شده حوزه موسیقی از اول فروردین تا سرانجام آذر ماه سال 97 از افزایش تعداد تک آهنگ ها و اجراهای صحنه ای اطلاع داد.

7 تیر 1398

دستور ونزوئلا به دیپلمات های آمریکایی برای ترک کاراکاس

ونزوئلا به دیپلمات های آمریکایی دستور داده است تا ظرف مدت 72 ساعت خاک این کشور را ترک نمایند.

5 تیر 1398

هاشمی: جلوی تخریب 411 باغ را گرفتیم

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه جلوی تخریب 411 باغ گرفته شد، در مورد مصوبه شورا پیرامون وضعیت 62 باغ گفت: در مورد این موضوع کم لطفی شده است.

5 تیر 1398

بازار سهام منتظر عرضه های اولیه پی درپی

امروز درحالی شاخص کل بورس با رشد و شاخص فرابورس با افت روبرو شد که فعالان بازار سرمایه فردا شاهد عرضه اولیه سه شرکت جدید خواهند بود.

5 تیر 1398

رایزنی حقوقی ایران و روسیه برای مقابله با تحریم ها

نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و روسیه در نخستین دور از رایزنی های حقوقی خود راهکارهای حقوقی برای مقابله با تحریم های یک جانبه را آنالیز کردند.

3 تیر 1398

مهر تایید کمیسیون برنامه و بودجه بر اعتبارات پیشنهادی شهرداری

خبرنگاران آنلاین:رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تایید بودجه پیشنهادی شهرداری در حوزه سازمان ها و شرکت ها برای سال 98 خبر داد.

2 تیر 1398

پرستاری سال سختی را پشت سر گذاشت، حقوق ثابت مشکل گشاست

به گزارش خبرنگاران، محمد شریفی مقدم، روز چهارشنبه در نشست خبری انتها سال، اضافه کرد: سال 97 سال سختی برای پرستاری بود و پرستاران تخت فشارهای مختلف قرار داشت، در حالی که بیشترین خدمات بهداشتی و درمانی را نیروی پرستاری ارائه می دهد.

2 تیر 1398

سرمایه گذاری بیل گیتس، جف بزوس و جک ما در فناوری انرژی زمین گرمایی

ایسنا نوشت: سه شرکت از غول های فناوری تصمیم دارند سرمایه لازم برای انجام دادن پروژه های مربوط به انرژی زمین گرمایی را تامین نمایند.

1 تیر 1398
تعداد: (48)