پازلی که در والیبال به هم ریخت، بچه معروفی که ماهیتش را نشان داد

سعید معروف با ادبیات خاص خودش به رئیس فدراسیون والیبال حمله نموده و واکنش او و دوستانش این شائبه را به وجود می آورد که پای مسائل دیگری هم در میان بوده و پازلی وجود داشته که اکنون به هم ریخته است.

پازلی که در والیبال به هم ریخت، بچه معروفی که ماهیتش را نشان داد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در نشستی که حدود 2 سال قبل و پس از المپیک 2016 ریو در دفتر محمدرضا داورزنی رئیس وقت فدراسیون والیبال برای آنالیز عملکرد تیم ملی و رائول لوزانو برگزار گردید، یکی از حاضران در جلسه رو به امیر خوش خبر، سرپرست وقت تیم ملی کرد و گفت: چرا سرپرست تیم ملی باید از بازیکنان تیم، اتومبیل هدیه بگیرد؟! خوش خبر آنقدر از مطرح شدن این سوال تعجب کرد که با لحنی بهت زده از طرف مقابل پرسید که مگر شما مسلمان نیستید که چنین سوالی را در مقابل حاضران در جلسه بدون سند و مدرک مطرح می کنید؟

امیر خوش خبر، چند روز قبل از سمت خود یعنی سرپرستی تیم ملی والیبال جدا شد. شاید خود خوش خبر از نوع کناره گیری یا کنار گذاشتنش از مسئولیت سرپرستی تیم ملی آنقدر ناراحت نشد که سعید معروف شد و به تصمیم رئیس فدراسیون، عکس العملی خاص با ادبیاتی کوچه بازاری و زشت نشان داد. عادل غلامی هم معروف را کاپیتان دوست داشتنی خواند و از بقیه بازیکنان خواست که علیه ضیایی و به سود معروف با یکدیگر متحد شوند.

احمد ضیایی رئیس کنونی فدراسیون والیبال هم پس از این ماجراها گفت که معروف در نشستی خصوصی از خوش خبر به عنوان پدر، خدا و حتی بالاتر از خدا نام برده و کفر گفته است. بچه معروفی که می خواهد رئیس فدراسیون والیبال را عوض کند ضیایی: سعید معروف کُفر می گفت + فیلم

از سوی دیگر، فرهاد ظریف، لیبرو پیشین تیم ملی والیبال در یک برنامه تلویزیونی گفت که وجود امیر خوش خبر برای عده خاصی از بازیکنان، امتیاز به حساب می آمده و به شخصه هیچ پوئنی برای او نداشته است.

محمد موسوی هم ضمن قدردانی از زحمات امیر خوش خبر به عنوان پدر تیم ملی و با اشاره به پست اینستاگرامی معروف گفت: در خصوص پست کسی نمی توانم نظر دهم، اما در تمام فدراسیون ها تغییرات این چنینی وجود دارد. امیر خوش خبر زحمات بسیاری کشیده و در والیبال ایران تاثیرگذار بود. خوش خبر، ضربه گیر تیم ملی والیبال بود و جایگزینش کار سختی دارد.

سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی البته پیش تر در مراسم افتتاحیه المپیک 2016 برای حمایت از خوش خبر به بهانه اینکه کت و شلوار اندازه سرپرست پیشین تیم ملی نبود، در مراسم رژه کاروان ایران شرکت نکردند.

قطعا فدراسیون والیبال ضعف هایی دارد و به برخی از کارهایی که این فدراسیون انجام داده نقد جدی وارد است. قطعا فدراسیون والیبال هم اشتباه داشته اما موضوع فعلی این است که چرا یک ورزشکار به خودش اجازه می دهد با ادبیاتی ناشایست از رئیس فدراسیون انتقاد کند؟ وجود امیر خوش خبر چه سودی برای برخی ملی پوشان داشته که این طور برای حمایت از او قیام نموده و سایرین را نیز به اتحاد علیه رئیس فدراسیون والیبال دعوت نموده اند؟ حمایت تا حدی معقول و منطقی است ولی اینکه به خاطر نرسیدن لباس به سرپرست تیم ملی، قید حضور در مراسم افتتاحیه نخستین المپیک تاریخ والیبال ایران را بزنی، این موضوع را به ذهن می رساند که شاید پای مسائل دیگری در میان است. اینکه کاپیتان تیم ملی والیبال با ادبیاتی ناپسند و زشت علیه مافوقش یعنی رئیس فدراسیون موضع بگیرد آن هم به خاطر تغییر سرپرست تیم چه دلیلی دارد؟

در سال های گذشته چه در فدراسیون والیبال و تیم ملی گذشته که معروف از تغییر سرپرست اینگونه برآشفته شده است؟ این موضوع در ورزش ایران سابقه نداشته و حتی پس از جدایی افرادی که سال ها در یک تیم ورزشی بودند و بازیکنان با تمام وجود آنها را دوست داشتند چنین اتفاقی رخ نداده است. دلیل عصبانیت معروف و معروف ها چیست؟ چه رابطه ای بین سعید معروف و حامیان او با خوش خبر وجود داشته است؟ چه پازلی در والیبال شکل گرفته بود که اکنون با جدایی سرپرست تیم به هم ریخته و معروف و دوستانش را برآشفته نموده است؟ هر چه بوده پازلی که به هم ریخته باعث شد بچه معروف والیبال ماهیتش را با پُستی که در فضای مجازی منتشر کرد، نشان دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پازلی که در والیبال به هم ریخت، بچه معروفی که ماهیتش را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پازلی که در والیبال به هم ریخت، بچه معروفی که ماهیتش را نشان داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید