فوتبال دنیا، خولن لوپتگی: بحران در رئال مادرید؟ در لالیگا همانقدر امتیاز داریم که بارسلونای صدرنشین دارد

فوتبال دنیا - خولن لوپتگی بحرانی دانستن وضعیت تیمش در این فصل لالیگا را غلو آمیز می داند.

فوتبال دنیا، خولن لوپتگی: بحران در رئال مادرید؟ در لالیگا همانقدر امتیاز داریم که بارسلونای صدرنشین دارد

به گزارش خبرنگاران، خولن لوپتگی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (شنبه) رئال مادرید مقابل آلاوس در هفته هشتم لالیگا، تأکید که با وجود نتایج بد اخیر شاگردانش، وضعیت تیم بحرانی نیست.

رئال مادرید سه بازی قبلی اش در تمامی رقابت ها را بدون گل زده باخته است و همین مسئله سبب گردیده که اوضاع این باشگاه از سوی برخی رسانه ها بحرانی قلمداد گردد.

خولن لوپتگی در این باره گفت: این رئال مادرید است و مهمترین چیز این است که خود ما چه حسی داشته باشیم. ما می دانیم که برخی مسائل وجود خواهد داشت و باید بر آنها غلبه کنیم. ما باید روی نقاط مثبت تیم مان تمرکز کنیم. همه همیشه از ما بیشتر توقعات را دارند و این در مورد تیم ما طبیعی است.

لوپتگی اضافه کرد: تمرکز تیم خوب است و ما همانقدر امتیاز داریم که بارسلونا، صدرنشین لیگ دارد و در لیگ قهرمانان هم همان مسیری را در پیش خواهیم گرفت که در پیروزی مان مقابل رم رفتیم. درست است که در بازی برابر زسکا امتیاز از دست دادیم اما در آن بازی بدشانس بودیم. حالا تمرکز ما روی آلاوس است، تیمی که در 6 بازی اخیرش نباخته و در حضور هوادارانش بازی می نماید. من انتظار یک بازی سخت را دارم. اعتراف لوکا مودریچ به نگران کننده بودن وضعیت رئال مادرید

سرمربی رئال مادرید درباره اخباری که در خصوص احتمالی برکناری اش در صورت تداوم ناکامی های این تیم منتشر گردیده است هم گفت: من نگران رویکرد رسانه های در قبال خودم نیستم بلکه نگران عملکرد بازیکنانم هستم. ما اینجا نیستیم که حرف مردم را تحلیل کنیم. نگران از دست دادن جایگاهم نیستم و فقط به بازی بعدی تیمم فکر می کنم.

رئال مادرید فردا شب (شنبه) از ساعت 20 به وقت تهران میهمان آلاوس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، خولن لوپتگی: بحران در رئال مادرید؟ در لالیگا همانقدر امتیاز داریم که بارسلونای صدرنشین دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، خولن لوپتگی: بحران در رئال مادرید؟ در لالیگا همانقدر امتیاز داریم که بارسلونای صدرنشین دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید