رد برجای مانده از یوفو روی برف!

نوجوان آرژانتینی به طور تصادفی جایی که احتمالا می تواند محل فرود یک یوفو باشد را روی برف ها پیدا کرد.

رد برجای مانده از یوفو روی برف!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران؛ روزی نیست که ویدئوهایی که ادعا می گردد حضور فرازمینی ها را در آسمان زمین ثابت می نمایند در اینترنت منتشر نگردد. این ویدئو ها که اشیاء نورانی را در آسمان سراسر دنیا نشان می هند توسط شهروندان کنجکاو تهیه و منتشر می شوند. هیچ کس نمی داند این یوفوها یا اشیاء پرنده درخشان دقیقا چه هستند و از کجا آمده اند. برخی آنها را فناوری پیشرفته کشورهای ابرقدرت می دانند و برخی دیگر با رد این نظر آنها را موجودات فضایی می دانند که بر زمین و ساکنان آن کاملا احاطه دارند و این واقعیت از طرف برخی دولتمردان آگاه از مردمان دنیا مخفی نگه داشته شده است.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است از حضور این موجودات غریبه فضایی این بار نه در آسمان بلکه روی زمین حکایت می نماید. در این ویدئو دو عکسی که به تازگی یک نوجوان 17 ساله آرژانتینی در دهکده کوچک موکوئهوئه تهیه نموده است و ادعا می گردد محل احتمالی دو یوفو روی برف باشد نشان داده می گردد.

این نوجوان در مصاحبه با یک روزنامه محلی با نام ال ام نئوکئن در این مورد گفت : اندازه و شکل کاملا بی نقصی که روی برف ها بود حیرت انگیز بود. من تابحال چنین چیزی ندیده بودم.

این نوجوان که نامش رودریگو اعلام شده است هنگامی که با موتورسیکلت در راه بازگشت به منزل بود با دیدن این صحنه بلافاصله با دوربین تلفن همراهش تصاویری از آن تهیه کرد. او ادامه داد: تعجب من از این بود که هیچ ردپایی در آنجا دیده نمی شد. مطمئنا این دهکده توسط موجودات فرازمینی بازدید شده بود. من به وجود یوفو باور دارم و معتقدم این رد یکی از آنها بود.

این ویدئو روز گذشته در کانال یوتیوب Secureteam10 منتشر شد. ادمین این کانال با نمایش عکس ها در این ویدئو درباره چگونگی تهیه آن، شکل و اندازه و اینکه ماهیتی فرازمینی دارند شرح می دهد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون حدود 100000 بیننده داشته است. انتشار ویدئو واکنش برخی از کاربران را نیز به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : آنها زمین پوشیده از برف را برای فرود انتخاب نموده اند تا خطر آتش دریافت پوشش گیاهی هنگام فرود یوفو را به حداقل برسانند.

آیا این تصاویر از حضور فرازمینی ها روی زمین حکایت دارند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رد برجای مانده از یوفو روی برف!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد برجای مانده از یوفو روی برف!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید