خاطره رهبر انقلاب از نماینده مجلسی که در بین صحبت های ایشان پارازیت می انداخت

خاطره جالبی از زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد نماینده مجلسی که در هنگام صحبت های ایشان در مجلس اختلال ایجاد می کرد را می خوانید.

خاطره رهبر انقلاب از نماینده مجلسی که در بین صحبت های ایشان پارازیت می انداخت

به گزارش خبرنگار، خاطره جالبی از زبان حضرت آیت اللّه خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد نماینده مجلسی که در هنگام صحبت های ایشان در مجلس(در آن موقع که متصدی امر ریاست جمهوری بودند)، اختلال ایجاد می کرد را در ادامه می خوانید.

من یادم هست زمان ریاست جمهوری یک بار رفتم مجلس برای یک موضوعی، یک سخنرانی در مجلس داشتم؛ سخنرانی طولانی و مفصلی هم شد. یکی از نمایندگان که با ما دوست هم بود، اما زاویه داشت دیگر - از لحاظ افکار سیاسی، یک زاویه ای با ما داشت؛ که آن وقت ها می دانید یک مقداری برخوردها تند و تیز بود - از آن ته مجلس هی آغاز کرد با صدای بلند حرف زدن؛ به قول آقایان پارازیت دادن. من میگفتم خوب، برادر عزیز! من حرف هایم را میزنم، شما هم قبول نکن؛ اینکه اشکالی ندارد. ساکت می شد، اما بعد از یک لحظه ای باز صدایش را بلند می کرد. او را بعد دیدم، گفتم شما چرا اینجوری می کنید؟ خوب، حرف را گوش کنید؛ بعد هم بیایید شما بایستید آنجا - مجلس است، مال شماست - حرف خودتان را بزنید. من که آمدم حرف بزنم، رئیس جمهورم، می روم بیرون؛ مجلس در اختیار شماست؛ هرچه خواستید، بگویید. گفت نه، نکته اش این است که شما وقتی می گویید، در دل برخی ها اثر می گذارید؛ من می خواهم از همین اثر جلوگیری کنم!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خاطره رهبر انقلاب از نماینده مجلسی که در بین صحبت های ایشان پارازیت می انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره رهبر انقلاب از نماینده مجلسی که در بین صحبت های ایشان پارازیت می انداخت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید