حیدر سلیمانی: اقتدار داوران در کنترل مربیان پرسپولیس و نساجی خوب نبود، پنالتی نساجی درست بود

به گزارش بهترین ابزار، کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت که پنالتی تیم نساجی در دیدار مقابل پرسپولیس صحیح بوده است.

حیدر سلیمانی: اقتدار داوران در کنترل مربیان پرسپولیس و نساجی خوب نبود، پنالتی نساجی درست بود

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه بهترین ابزار بهترین ابزار پویا درباره قضاوت رضا کرمانشاهی در دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی گفت: داور کوشش کرد بازیکنان داخل زمین را کنترل کند، اما در کنترل محوطه فنی و مربیان دو تیم موفق نبود. کرمانشاهی کوشش کرد با دوندگی و حاضر بودن در صحنه های درگیری، تصمیمات درستی بگیرد و با موفقیت عمل کرد.

وی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی پرسپولیس گفت: در دقیقه سوم، منشا توپ را به سمت دروازه نساجی شوت کرد که توپ به دست مدافع نساجی خورد و داور به درستی تصمیم به ادامه بازی گرفت. اگر توپ مستقیم به دست مدافع برخورد می کرد، حتماً پنالتی بود، اما توپ ابتدا به پا و سپس به دست مدافع نساجی خورد و مدافع فرصت جلوگیری از برخورد توپ به دست خود را پیدا نکرد. پس این صحنه پنالتی نبود. نکونام: روی حرف داور چهارم بازیکن ما اخراج شد

کارشناس داوری کشورمان درباره اخراج بازیکن نساجی و نیز اعلام پنالتی به سود این تیم توضیح داد: شجاعی بازیکن نساجی در دقیقه 63 با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. به نظر می رسید اخراج این بازیکن کمی سخت گیرانه بود. اگر داور مدیریت می کرد، عملکرد بهتری از خودش نشان می داد. در دقیقه پایانی بازی هم اعلام پنالتی علیه پرسپولیس کاملاً درست بوده و اعتراض برانکو بی مورد بود.

سلیمانی درباره درگیری های انتهای مسابقه گفت: عملکرد داور چهارم در کنترل نیمکت و مربیان دو تیم ضعیف بود و داور هم تمایلی برای کنترل مربیان دو تیم نداشت. نکونام و برانکو تأثیر مستقیم در اعتراضات حاشیه ای داشتند. در چنین شرایطی داور حتماً باید با عوامل معترض در محوطه فنی برخورد کند. در کل اقتدار داوران در کنترل مربیان خوب نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حیدر سلیمانی: اقتدار داوران در کنترل مربیان پرسپولیس و نساجی خوب نبود، پنالتی نساجی درست بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدر سلیمانی: اقتدار داوران در کنترل مربیان پرسپولیس و نساجی خوب نبود، پنالتی نساجی درست بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید