حمید شاندیزی سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال شد

سرمربی جدید تیم فوتسال زیر 20 سال ایران انتخاب شد.

حمید شاندیزی سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران خود را برای حضور در مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا آماده می نماید.

از محمدرضا حیدریان به عنوان یکی از گزینه های اصلی راهنمایی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران نام برده می شد اما امروز سایت فدراسیون فوتبال گفت حمید شاندیزی به عنوان سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران یاد نموده و این مربی نیز بازیکنان مدنظر خود را هم به اردوی این تیم دعوت نموده است.

از قرار معلوم فدراسیون فوتبال پس از عدم توافق با محمدرضا حیدریان و علی صانعی، حمید شاندیزی را به عنوان سرمربی جدید تیم زیر 20 سال انتخاب نموده و این مربی باید تیم خود را آماده حضور در مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا کند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم زیر 20 سال به توضیح زیر است:

سالار آقاپور از آذربایجان شرقی، حسین فروتن و مهدی مهدی خانی از اصفهان، مسعود یوسف از فارس، مهدی علیزاده از ایلام، علیرضا بیات از تهران، سجاد سرباز، سجاد عادلی پور، مهدی دهقان نژاد، محمد علی نیکنام، محمد مدح فریمانی، امید رستمی از خوزستان، سید بهداد شیخ احمدی و متن محمدی از کردستان، محمد جعفر گل از قم، سهند رضاپور از قزوین، رضا قنبری و عرفان حسین زاده از مازندران، مهدی زرچینی و بلال اسماعیلی از مرکزی.

اردوی فوق از 21 آبان ماه در مرکز ملی فوتبال شروع می گردد و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

گروه بندی مسابقات قهرمانی آسیا به توضیح زیر است:

گروه A: ایران، افغانستان، ترکمنستان

گروه B : ازبکستان، تاجیکستان و قرقیزستان

تیم های اول هر گروه به همراه برنده بازی تیم های دوم هر گروه به مرحله فینال که در کشور ترکمنستان و در تیر ماه سال 98 برگزار می گردد، صعود خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمید شاندیزی سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید شاندیزی سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید