توخل: نیمار مثل رونالدو و مسی است

سرمربی پاری سن ژرمن تاکید نمود که تیمش متاثر از غیبت نیمار است با این حال در هر شرایطی فلسفه خاص خود را دارد و به دنبال بازی دفاعی نیست.

توخل: نیمار مثل رونالدو و مسی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اکیپ، در یکی از حساس ترین دیدارهای دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب دو تیم پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد به مصاف هم خواهند رفت.

توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن قبل از این دیدار گفت: من در این دیدار یکی از بهترین و تأثیر گذارترین بازیکنان خود را در اختیار نداریم. غیبت نیمار در پاری سن ژرمن مثل غیبت مسی در بارسلونا و رونالدو در یوونتوس است. علاوه بر نیمار باید بگویم که کاوانی را هم به خاطر آسیب دیدگی در اختیار نداریم. نمی توان جای خالی این دو بازیکن را پر کرد چرا که آنها از بهترین ها هستند. به شدت نبود نیمار را احساس می کنیم.

او ادامه داد: با غیبت نیمار و کاوانی فشار زیادی روی امباپه است. البته من از او نمی خواهم که جای نیمار و کاوانی را پر کند بلکه تنها می خواهم که نقش خودش را به درستی انجام دهد و بدون فشار بازی کند. البته باید این را هم گفت که پوگبا هم در ترکیب منچستر یونایتد نیست و آنها هم این بازیکن کلیدی و تأثیر گذار خود را در اختیار ندارند.

توخل درباره بازی گفت: ما فلسفه خاص خود را داریم و اصلاً بدنبال دفاع کردن نیستیم. سخت است که برای بازیکنان کلیدی خود جایگزین پیدا کرد اما فلسفه خاص خود را داریم و در هر دیداری آن را عملی می کنیم. بازی سختی در انتظار ما است به ویژه اینکه منچستر یونایتد متحول شده است و دیگر آن تیم ابتدای فصل نیست. هر دو تیم شانس برابر برای صعود به دور بعد را دارند.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره سولسشایر گفت: من شناخت زیادی از این مربی ندارم و تنها می توانم کار او را در منچستر یونایتد به یک پزشک تشبیه کنم. بی صبرانه در انتظار رویارویی با این مربی هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توخل: نیمار مثل رونالدو و مسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل: نیمار مثل رونالدو و مسی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید