بالاخره کرونا جشنواره فیلم کن را هم عقب انداخت

به گزارش بهترین ابزار، مسئولان برگزاری جشنواره کن امیدوارند بتوانند این رویداد را که به دلیل شیوع کرونا لغو شد، در تاریخ دیگری برگزار نمایند.

بالاخره کرونا جشنواره فیلم کن را هم عقب انداخت

به گزارش خبرنگار به نقل از هالیوود ریپورتر، ویروس کرونا باعث شد جشنواره فیلم کن، رویدادی که قرار بود در ماه می برگزار گردد، لغو گردد.

مسئولان معتبر ترین جشنواره فیلم در جهان به صورت رسمی اعلام نمودند که دوره 2020 جشنواره فیلم کن آن طور که برنامه ریزی شده بود، به دلیل ترس های ناشی از ابتلا و همه گیر شدن ویروس کرونا در اروپا برگزار نخواهد شد.

حساب رسمی این جشنواره در توئیتر اعلام نمود که به دلیل بحران سلامتی که در فرانسه و بین الملل در حال گسترش است، جشنواره فیلم کن در زمانی که برنامه ریزی شده بود (12 تا 23 می) برگزار نخواهد شد.

برگزارنمایندگان این جشنواره هنوز امیدوار هستند که این رویداد را در تاریخ دیگری از سال 2020 برگزار نمایند. آن ها می گویند که شرایط فرانسه و بین الملل را از نظر سلامت مورد کنترل و آنالیز قرار می دهند تا بتوانند جشنواره را در تاریخ دیگری برگزار نمایند. آن ها در حال رایزنی با دولت فرانسه و شهرداری کن و همه کسانی هستند که در برگزاری این رویداد دست دارند.

فرانسه یکی از کشور هایی است که از زمان شیوع کرونا به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است و تا کنون بیش از 9 هزار مورد تایید شده و بیش از 240 مورد مرگ و میر بر اثر این ویروس داشته است.

اسپایک لی رئیس هیئت داوران جشنواره کن نیز حمایت خود را از این تصمیم اعلام نموده و می گوید: من با تمام وجود با لغو این جشنواره موافقم. جهان هر روز در حال تغییر است. مردم در حال مردن هستند و رئیس جمهور فرانسه چندین بار گفته است که ما در جنگ هستیم. رویداد های زیادی عقب افتاده است.

او همچنین در سرانجام صحبت هایش به انتقاد از دونالد ترامپ و صحبت هایش در خصوص ویروس کرونا پرداخت و گفت: ترامپ باید از گفتن کلمه ویروس چینی دست بردارد؛ ترامپ لطفا این موضوع را تمام کن. تو با این حرف آسیایی آمریکایی ها به خطر می اندازی. این حرف ها هیچ مسئله ای را حل نمی کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بالاخره کرونا جشنواره فیلم کن را هم عقب انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالاخره کرونا جشنواره فیلم کن را هم عقب انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید