آمار شگفت انگیز بارسلونا در 18 بازی اخیر خود در لالیگا؛ تحول زیر نظر کومان

به گزارش بهترین ابزار، خبرگزاری خبرنگاران- بارسلونا با نتیجه ای پر گل رئال سوسیداد را شکست داد.

آمار شگفت انگیز بارسلونا در 18 بازی اخیر خود در لالیگا؛ تحول زیر نظر کومان

به گزارش بهترین ابزار، رئال سوسیداد و بارسلونا در چارچوب بازی های هفته 28 فصل 21-2020 لالیگا مقابل هم قرار گرفتند که بارسلونا شبی فوق العاده را سپری کرد و با نتیجه 6-1 سوسیداد را شکست داد. بارسلونای رونالد کومان شاید روی فرم ترین تیم لالیگا در حال حاضر باشد. بارسلونا به آمار 18 بازی متوالی بدون شکست در لالیگا رسیده است و همین آمار نقش بسیاری در رسیدن این تیم به صندلی دوم جدول لالیگا و کاهش اختلاف امتیاز با صدر به 4 امتیاز داشته است. بارسلونا در این 18 بازی، 15 بار پیروز شده و سه بار به نتیجه تساوی رضایت داده است (مقابل والنسیا، ایبار و کادیز).

آخرین شکست بارسلونا در لالیگا به بازی مقابل کادیز و تاریخ 5 دسامبر 2020 (15 آذر 1399) بر می شود. همچنین بارسلونا پیروز شده است که رکورد 9 پیروزی متوالی در بازی های خارج از خانه در لالیگا را ثبت کند که آماری فوق العاده برای بارسلونایی است که در فصول اخیر در بازی های خارج از خانه مسائل زیادی را متحمل شده بود. آخرین شکست بارسلونا در بازی های خارج از خانه، همان آخرین شکست تیم در بازی های لالیگا است، یعنی شکست 2-1 مقابل کادیز در بیش از 3 ماه قبل.

با گلزنی سرجینیو دست در بازی بارسلونا مقابل رئال سوسیداد، تعداد گلزنان بارسلونا در این فصل لالیگا به 18 نفر رسید. به نقل از اپتا، سرجینیو دست هجدهمین بازیکنی بود که در این فصل لالیگا با پیراهن بارسلونا پیروز به گلزنی شد. بدین ترتیب بارسلونا بیشترین تنوع گلزنان را در بین تیم های حاضر در پنج لیگ معتبر اروپایی در فصل 21-2020 دارد. بارسلونا در این فصل لالیگا 67 گل زده است و بهترین گلزن این تیم فصل 21-2020 لالیگا، لیونل مسی با 23 گل است. گلزنان بارسلونا در این فصل لالیگا:

لیونل مسی؛ 23 گل

آنتوان گریزمان؛ 8 گل

آنسو فاتی؛ 4 گل

عثمان دمبله؛ 4 گل

فرنکی دی یونگ؛ 3 گل

جوردی آلبا؛ 3 گل

فرانسیسکو ترینکائو؛ 3 گل

پدری؛ 2 گل

فیلیپه کوتینیو؛ 2 گل

سرجینیو دست؛ 2 گل

مارتین بریتویت؛ 2 گل

سرجی روبرتو؛ 1 گل

ایلایکس موریبا؛ 1 گل

رونالد آرائوخو؛ 1 گل

اسکار مینگزا؛ 1 گل

جونیور فیرپو؛ 1 گل

ریکی پویگ؛ 1 گل

کلمنت لنگلت؛ 1 گل

به جز دروازه بان ها، فقط ساموئل اومتیتی، جرارد پیکه، سرخیو بوسکتس و میرالم پیانیچ در این فصل لالیگا با پیراهن بارسلونا به میدان رفته اند اما پیروز به گلزنی نشده اند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "آمار شگفت انگیز بارسلونا در 18 بازی اخیر خود در لالیگا؛ تحول زیر نظر کومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار شگفت انگیز بارسلونا در 18 بازی اخیر خود در لالیگا؛ تحول زیر نظر کومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید