آشنایی با بازیکنان جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان

مدیران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امروز (آدینه) با عزیز سیدیکوف و فرانکو تا خاتمه فصل به توافق رسیدند و قرارداد امضا کردند.

آشنایی با بازیکنان جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان

به گزارش ، مدیران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امروز (آدینه) با عزیز سیدیکوف هافبک تیم ملی فوتبال قرقیزستان تا انتها فصل به توافق دست یافته و قرارداد امضا کردند.

این بازیکن نیم فصل نخست را در تیم دوردوی بیشکک بازی نموده است و سابقه بازی در تیم های آلگا بیشکک و آبدیش آتاکات را دارد.

او 26 بازی ملی را در کارنامه خود دارد و توانسته در دیدار مقابل تیم ملی کامبوج در سال 2012 تنها گل ملی خود را به ثمر برساند، او همچنین در جام ملت های آسیا 2019 یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش بود.

سیدیکوف آمار گلزنی خوبی در کارنامه خود ندارد، اما از نظر دفاعی یکی از بهترین بازیکنان در قرقیزستان شناخته می گردد.

دیگر بازیکنی که نفتی های جذب کردند وینیسیوس اولویرا فرانکو هافبک برزیلی است. این بازیکن سابقه بازی در لیگ پرتغال را دارد و در تیم های براگا و پورتو b. توپ می زد و از سال 2013 تاکنون عضو تیم آپوئل قبرس بوده است و در 111 بازی برای این تیم 16 گل به ثمر رسانده است.

فرانکو هافبک 186 سانتیمتری سابقه 32 بازی در لیگ قهرمانان اروپا طی فصل های 15-2014 ، 16-2015 ، و 18-2017 در کارنامه خود با تیم آپوئل نیکوزیای قبرس را دارد و در این مدت 2 گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده است.

قیمت این بازیکن در سایت ترانسفرمارکت حدود 810 هزار پوند اعلام شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آشنایی با بازیکنان جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با بازیکنان جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید